Salıpazarı Belediyesi
BAŞKAN AKGÜL “PARTİZANLIK KAREKTERİM DEĞİL”
Geri
Belediye Başkanımız Sayın Halil Akgül, yağıştan zarar görerek yıkılan Alanyaykın köprüsünün inşaatında incelemelerde bulundu.
2019-07-30

Başkan Akgül, “Temmuz ayı içinde yağan şiddetli yağışlar nedeni ile zarar gören bölgelerimizde çalışmlaarımız devam etmektedir. Daha yapacak çok işimiz var”dedi.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK.

Alanyaykın Mahallesini Şehir Merkezine bağlayan köprünün yağan yağmurlada zarar görerek kullanılamaz haline geldiğini söyleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, “Coğrafi olarak geniş ve dağınık bir arazi yapımız var. Araç ve makine bakımından kısıtlı imkanlara sahibiz. Ancak yine de hiç bir vatandaşımızı mağdur etmedik. Elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak hasar gören,yıkılan ve heyelandan dolayı kapalı yollarımızı gece gündüz demeden çalışan arkadaşlarımız sayesinde açtık. Şimdi ise onarım ve bakım zamanı. Aciliyet sırasına göre ilçemizin her köşesine eşit oranda hizmet götürmeye gayret ediyoruz.”

PARTİZANLIK KAREKTERİM DEĞİL.

Üçüncü ve son dönemi olduğunu söyleyen Başkan Akgül, “Hiç bir zaman oy kaygısı yaşamadım. Doğru bildiğim ne varsa onu yaptım. Partizanlık karakterim değil. Hiç bir bir vatanadaşımızı siyasi düşüncesi nedeniyle yargılamadım. Nereye ne kadar hizmet gerektiyse onu yaptım. Bu son dönemimde de yapmaya devam edeceğim. Ben sadece mensubu olduğum partinin belediye başkanı değilim. Ben tüm