Salıpazarı Belediyesi
BAŞKAN AKGÜL, ‘BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ’
Geri
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül İstanbul-Samsun-Salıpazarılılar (İST-SAL-DER) Dernek Başkanı Hasan Keskin’i makamında ağırladı.
2020-02-10

Merkezi İstanbul Bağcılar’da bulunan ve geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 10. Yılını kutlayan İST-SAL-DER Başkanı Hasan Keskin Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret etti.

BAŞKAN AKGÜL'E TEŞEKKÜR

Dernek Başkanı Hasan Keskin, Belediye Başkanı Halil Akgül’e çalışmalarında başarılar dileyerek “Son yılda gerek yerel yönetim gerekse Sivil Toplum Kuruluşları Salıpazarı ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağladı. Dernek olarak düzenlediğimiz her organizasyonun içinde olan, maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen Başkanımız Halil Akgül’e şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum.”dedi.

“DERNEKLERİ ÖNEMSİYORUZ”

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise Sivil Toplum Kuruluşlarının güçlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Hemşehri derneklerini çok önemsiyoruz. Çünkü her hemşehri derneği kendi memleketinin kültürünü özelliklerini ve geleneklerini burada koruyup yaşatırsa, şehrimize bir kültürel canlılık ve zenginlik kazandırmış oluyor. Çünkü yurdumuzun dört bir yanı Cennet vatanımızın dört bir yanı ayrı bir güzellik içerisindedir. Ayrı değerler barındırır, ayrı gelenekler sürdürüyorlar bunları muhafaza etmemiz korumamız ve yaşatmamız gerekiyor.”dedi.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Sizlerin fikirleri bizim için çok değerlidir diyen Başkan Akgül, “ Bizler Salıpazarı’nı sadece biz yöneteceğiz demedik. Gelin beraber yönetelim, beraber hizmet edelim dedik. Fikri paylaşarak ve beraber istişare ederek nasıl daha güzel hizmet ederiz anlayışı içinde olduk. Salıpazarı’mızın  çehresini hep birlikte değiştirdik ve değiştirmeye de devam edeceğiz. Çünkü biz birlikte daha güçlüyüz.”dedi.