Salıpazarı Belediyesi
AÇIK SAHNE YAZ ETKİNLİKLERİ SALIPAZARI’NDAN BAŞLADI
Geri
Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı, yaz etkinliklerine ‘Açık Sahne’ konserine Salıpazarı’ndan başladı.
2020-08-05

İlk  Konserini Salıpazarı Cumhuriyet Meydanı’nda veren Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği sanatçıları, seslendirdikleri şarkılarla unutulmaz bir gece yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi bahçesinde düzenlenen ‘Açık Sahne’ yaz etkinliği, halk dansları topluluğunun gösterisiyle start aldı. Büyük ilgi gören gösterinin ardından Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği yerel sanatçıları sahne aldı. Seslendirdikleri şarkılarla sosyal mesafe kuralına uyarak konseri izleyen Salıpazarılıları müzikle buluşturan sanatçılar, unutulmaz bir gece yaşattı.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül burada yaptığı konuşmada, “İlki Salıpazarı İlçemizde gerçekleştiren Açık Sahne Yaz Etkinlikleri için başta Samsun Büyük Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir ve  Kültür ve Turizm Daire Başkanlığına teşekkür ediyorum.”dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Açık Sahne Yaz Etkinlikleri 17 ilçede devam edecek.