Salıpazarı Belediyesi
KÖKTAŞ SALIPAZARI’NDA TEŞKİLAT ÜYELERİYLE BAYRAMLAŞTI
Geri
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kurban Bayramı vesilesiyle, AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Salıpazarı ilçesinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katılarak, teşkilat üyeleri bayramlaştı.
2019-08-14

Birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştiren mübarek Kurban Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam dünyasına huzur, bereket ve hayırlar getirmesini temenni ettiğini dile getiren Milletvekili Köktaş, "Bayramlar kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için fırsattır. Bayramlar, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı müstesna günlerdendir.

Bayramlar, paylaşmanın mutluluğunun yanı sıra kavuşmanın, hasreti gidermenin mutluluğuna da vesiledir.

Bu anlamda uzaktaki sevdiklerimize giderken özellikle seyahat ederken trafik kurallarına azami derecede riayet ederek, daha dikkatli daha duyarlı olunmalı, uykusuz ve yorgun biçimde araç kullanılmamalıdır. Sevinçlerimizin, üzüntüye dönmesine müsade etmeyelim.

KURULAN TUZAKLARI TEK TEK BOZUYORUZ

Değerli hemşehrilerim; geçtiğimiz 17 yılda AK Parti hükümetleri ile yapılan hizmetler, yatırımlar, gerçekleştirilen reformlarla Türkiye, egemenliğini gerçek anlamda kullanabilen bir ülke haline geldi. Bugün maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır. Bu anlamda demokrasimizi hedef alan saldırıları birer birer etkisiz hale getiriyor, ekonomimize kurulan tuzakları tek tek bozuyoruz. İnşallah hep birlikte, el ele Türkiye'yi gelecek hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı kararlıklıkla atmayı sürdüreceğiz.

Bu duygularla siz değerli teşkilat üyelerimizin ve kıymetli hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı'nı tekrar tebrik eder, Cenab-ı Mevla’dan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım." diye konuştu.