Salıpazarı Belediyesi
BAŞKAN AKGÜL’DEN YENİ YIL MESAJI
Geri
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
2019-12-31

Başkan Akgül, 2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için huzur, barış ve kardeşlik içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Halil Akgül,yayınladığı mesajında, “2019 yılını geride bıraktık.  Bir yaprak misali ömürden kopan her yıl, yeni bir yılın başlangıcı demektir. Geçen bir yılın nasıl geçtiği önemlidir. Kendimize, ailemize, şehrimize, ülkemize ve insanlığa katabildiklerimizle mutluyuz. Geride bıraktığımız yıl, aynı zamanda yaptıklarımızın muhasebesini görme fırsatını doğurur.

Yeni yılın yeni umutlar vaat ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Akgül,mesajını şöyle sürdürdü:

“Ümit ettiğimiz geleceğimize sahip olmak için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Öncelikle şehit kanlarıyla sulanmış olan bu aziz vatan topraklarında yaşayan insanlar olarak en önemli sorumluluğumuz; birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı, hoşgörülü olmak, vatanımıza ve bayrağımıza sonuna kadar sahip çıkmaktır. Yeni yılın, birliktelik ve dayanışma ruhumuza yeni güçler aşılamasına, milli birlik ve beraberliğimizin daha fazla güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Başta kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek her zaman önceliğimiz olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemiz ve tüm dünya için barış, sevgi, saygı ve hoşgörü uyanışının gerçekleşmesini, tüm kalbi duygularımla diliyorum” ifadelerini kullandı.