Salıpazarı Belediyesi
BAŞKAN AKGÜL, HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU
Geri
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül İST-SAL-DER.’in 10.yıl kutlamaları nedeni ile İsatanbul Bağcılar’da hemşehrileriyle bir araya geldi.
2019-12-30

Bağcılar Anatolia Düğün Salonun’da yapılan 10. Yıl kutlamalarına katılan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül burada yaptığı konuşmada Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine vurgu yaparak İST-SAL-DER Başkanı Hasan Keskin ve yönetimi tebrik etti.

“HEP AYNI HEYECANI YAŞIYORUZ”

Başkan Akgül “10 yıl önce derneğimiz kurulduğunda ben de henüz yeni belediye başkanı seçilmiştim. Tabi burada derneğimizi kuran arkadaşlarımızla beraber Salıpazarı için, hemşehrilerimiz için aynı heyecanı hep beraber yaşıyorduk. Bu 10 yıl içinde hem Salıpazarımız hem de derneğimiz çok yol katetti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben de derneğimizi yaptığı bütün etkinliklere katılmaya çalıştım. Bu sayede İstanbul’da gurbette olan bir çok vatandaşımızın bir araya gelmesine vesile olundu.

“DERNEKÇİLİK GÖNÜL İŞİ”

İST-SAL-DER. derçekten dernekçiliği adam gibi yaptı. Bu güne kadar çok büyük etkinliklere imza attılar. Bundan sonra da bu tür etkinliklerin devamı diliyoruz. Tabi ki dernekçilik kolay bir iş değil, bu işin içinde olmayanlar bilemez. Bu gönül işi, bu sevda işi, içinde Salıpazarı sevdası olan ardaşlarımız bu işi yapıyor. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. Onların sayesinde biz de zaman zaman bir araya gelip sizlerle hasret gideriyoruz.”dedi.

Başkan Akgül daha sonra Salıpazarı ilçesinde yapılan hizmetler ve projeler hakkında katılımcılara bilgi verdi.