İLÇEMİZDEN HABERLER


 • HABERİN DEVAMI...

  KAZADA ÖLEN İŞÇİNİN ADI BU PARKTA YAŞAYACAK

  Salıpazarı ilçesinde yapımı tamamlanarak hizmete giren park ve mesire alanına 2016 yılında iş kazasında hayatını kaybeden işçinin adı verildi.
  Yeni Mahalle Değirmenbaşı’nda yapılan park ve mesire alanına 2016 yılında  iş makinesiyle yol açma çalışması yaparken uçuruma yuvarlanarak hayatını kaybeden kepçe operatörü Sadettin Çavuş’un ismi verildi.Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz işçi kardeşimizin adını yaşatmak amacı ile Belediye Meclisi kararı ile bu alana “Saadettin Çavuş Parkı’ ismini vermeyi uygun gördük. Bu vesile ile Saadettin kardeşimizi rahmetle anıyor, kederli ailesine sabırlar diliyorum.”dedi

   


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI'NDA GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI

  Gaziler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’ndaki  Atatürk Anıtı önünde tören yapıldı. Törene Ayvacık Kaymakamı Salıpazarı Kaymakam Vekili  Mehmet Zahid Uzun, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, askeri erkan, kamu kurumların temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
  Tören, Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı.Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.Daha sonra Kaymakam Mehmet Zahid Uzun ve Başkan Halil Akgül gazilerin gününü kutladı.

   


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL ÇÖP TOPLADI


  Salıpazarı  ilçesinde düzenlenen 15 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliğinde Belediye Başkanı Halil Akgül ve Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu ile İlçe Jandarma Komutanlığı farkındalık oluşturmak amacıyla şehir genelinde çöp topladı.
  Düzenlenen etkinliğe katılan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’de vatandaşlarla birlikte çöp topladı
  Daha temiz bir Salıpazarı sloganı ile başlatılan 15 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliğinde konuşan Başkan Akgül , “Çevreye duyarlılığımızı göstermek açısından böyle bir organizasyon gerçekleştirdik.
  Bugün Dünya Temizlik Günü. Bir başka ifade ile Çöp Toplama Günü. Gençlerimize teşekkür ediyorum. Temiz bir çevre bilinci oluşması açısından sembolik olarak yapılan bu hareketin, halkımızın günlük hayatına yansımasını istiyoruz. Böylesi çalışmalarla tertemiz çevreler oluşmasını canı gönülden temenni ediyoruz.
  Bugün milyonlarca insan bizim gibi sokakta Onun için bozduğumuz dünyanın dengesini yeniden yerine getirmekle ilgili zerre kadar bir katkımız olsun düşüncesiyle bugün bu etkinliği gerçekleştiriyoruz” dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI'NA YÜRÜYÜŞ YOLU

  Salıpazarı Belediyesi tarafından Terme Çayı kenarına yürüyüş yolu çalışmaları başladı.
  Orta Mahalle Lise Caddesi üzerinde Salıpazarı Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yürütülen çalışma alanında yeşil alan,yürüyüş parkuru ve oturma grupları yer alacak.
  İlçede faaliyet gösteren ticari taksiler için de iki durak yeri oluşturulacak alanda çalışmaların kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

   


 • HABERİN DEVAMI...

  ANNE VE KIZI AYNI GÜN NİKAH MASASINA OTURDU

  9 yıl önce boşanan Feruze Özeren ve Ahmet Tekin çifti kızları Merve Tekin ve Murat Tekin ile birlikte Karacaören Şelalesi’nin kenarında nikah masasına oturarak dünya evine girdiler. Nikah işlemini gerçekleştiren Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Evlilik önemli bir müessese ve 9 yıldır ayrı olan Feruze ve Ahmet Tekin çifti kızları Merve’nin barışma isteklerini kırmayarak kızları ile birlikte nikah masasına oturdular.Ben ailenin barışmasında büyük emeği geçen Merve kızımıza aile adına teşekkür ediyorum. İnşallah iki çiftimiz de bir ömür boyu mutlu olurlar” şeklinde konuştu.Kızları Merve ile aynı gün nikah masasına oturan anne Feruze Özeren ise, “Kızımızın en mutlu gününde kızımız barışmamızı istediği için böyle bir karar aldık.Anne kız olarak aynı gün nikah kıymak istedik, aynı gün imza atmak istedik. Onların mutluluğuna mutluluk katmak istedik” diye konuştuAnne ve babasının barışarak yeniden nikah masasına oturmalarını sağlayan Merve Tekin, anne ve babası ile birlikte nikah masasına oturmanın kendisi için çok güzel bir duygu olduğunu ve hem kendi mutluluğuna hem de anne ve babasına şahitlik yapmış olduğunu dile getirdi.


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL ZABITA HAFTASI KUTLADI

  BAŞKAN AKGÜL ZABITA HAFTASIN'DA KUTLADI
  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül , “Zabıta Haftası” münasebetiyle Salıpazarı Belediyesi’nde çalışan Zabıta Personeli ile bir araya geldi.
  Başkan Akgül Zabıta personellerini çalıştığı ofislerinde ziyaret ederek Zabıta Haftalarını kutladı. Personele çikolata ikram etti.
  Yapılan her hizmetin güzel ve kutsal olduğuna değinen Başkan Akgül, “Zabıtamız, belediyemiz bünyesinde görev yapan en önemli birimlerden birisidir. Vatandaşımızın huzur içerisinde, güven içerisinde, şehrimizde yaşaması, pazarlarımızda alışveriş yapması, çeşitli sosyal kültürel, sportif faaliyetlere katılmasına katkı sağlıyorsunuz. Bir anlamda silahlı kuvvetlerimizden ve emniyet güçlerimizden sonra ikinci planda yetkilisiniz. Belediyemizdeki tüm birimlerin önemli görevleri vardır, hepsi önemlidir ama belediye bünyesinde zabıtayla imarın görevleri biraz daha zahmetlidir ve hassasiyet gerektirir.
  Bu vesileyle; sizlere görevlerinizde kolaylıklar diliyorum.  Salıpazarı halkımızın yaşam kalitesini artırma noktasında, gayretlerinizin artarak devam etmesini diliyorum. Hepinize teşekkür ediyor, ailelerinizle beraber, sağlıklı huzurlu günler diliyorum” diye konuştu.


 • HABERİN DEVAMI...

  15 TEMMUZ GAZİSİNDEN BAŞKAN AKGÜL’E ZİYARET

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Atatürk Havalimanında kolundan yaralanarak gazi olan Bilal Çöp Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret etti.

  FETÖ'nün hain darbe girişimi sırasında İstanbul’da  gazi olan Salıpazarı Yavaşbey Mahallesinden Bilal Çöp, Salıpazarı Belediyesini  ziyaret ederek, Belediye Başkanı Akgül’le  ile görüştü.

  Başkan Akgül  ziyarette yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'da halkın birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğini ve o gün yapılan mücadelenin unutulmayacağını ifade ederek, şunları söyledi:

   

  “ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

  "Hainlere karşı direnen kahraman milletimize çok şey borçluyuz. Allah bu hainlere bir daha fırsat vermesin. Milletimiz iman dolu göğsünü siper ederek, darbe girişimi bertaraf edildi. Yüce milletimizle gurur duyuyoruz."

  “CANIMIZ FEDA OLSUN”

  15 Temmuz Gazisi Bilal Çöp ise Bağcılar Belediyesinde çalıştığını, hain darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz 2016 tarihinde Bağcılar’daki evinde olduğunu ifade ederek  "Hain darbe girişimi olduğunu öğrendik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan'ın çağrısı üzerine havalimanına akın eden binlerce kişi gibi bende oraya gittim.Hain darbeci askerler tarafından halkın üzerine ateş ediliyordu. Ama kimse geri çekilmiyor aksine hainlerin  üzerine gidiyordu. Açılan ateş sonucu ben kolumdan yaralandım.Şehit olanlar vardı.Kanımız, canımız bu vatana helal olsun." dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  30 Ağustos Zafer Bayramı Salıpazarı'nda Coşkuyla Kutlandı

  30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de çoşkuyla kutlandı.Terme Kaymakamı Salıpazarı Kaymakam Vekili Emin Alıcı,AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman ,Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ,Jandarma Bölük Komutanı Vekili Salih Albay ,Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy idari Amirler, Siyasi Parti Temsilcileri katılım sağladı.

  Belediye Başkanı Akgül,Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramımızı  kutluyor, bütün şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi de minnetle anıyorum


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL'ÜN 30 AĞUSTOS MESAJI

  Başkan Akgül, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:"Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve fedakar vatan evlatlarımız sayesinde kazanılan 30 Ağustos zaferinin 96. yıl dönümünü kutlamanın millet olarak onur ve gururunu yaşıyoruz.

  Canı pahasına bağımsızlığını ve hürriyetini koruyan ve  bu uğurda neler yapabileceğini 30 Ağustos 1922'de bütün dünyaya  kanıtlayan milletimiz, her zorluğun altından birlik, beraberlik ve kararlılık duygularıyla daha da başarılı olarak çıkmayı başarmıştır.

  Bugün de aynı mücadeleyi her türlü terör örgütüne karşı sürdüren milletimiz geçmişten aldığı toplum olma bilinciyle bütün şer odaklarının üzerine giderek canı pahasına topraklarını ve bayrağını korumaktadır.

  30 Ağustos zaferi gibi 15 Temmuz hain darbe girişiminde de ülkesini ve değerlerini kalleşlere çiğnetmeyen bu aziz millet, aynı mücadele ruhunu bütün terör örgütlerine karşı gösterecek ve ödetecek güce ve yüreğe sahiptir. Türk Silahlı Kuvvetleri, vatandaşlarımız ve emniyet güçlerimiz omuz omuza vererek aynı milli duygularla canı pahasına ülkesini korudular. O kara günde dik durusunu bozmayan milletimize ve Türk Silahlı kuvvetlerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

  Yokluklar içerisinde büyük fedakârlıklarla temelleri atılan Cumhuriyetimiz de milletimizin azmi, kararı ve gayreti sayesinde her geçen gün daha da kalkınarak güçlenmekte ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu millet tarih boyunca olduğu gibi bugün de, yarın da bu kararlıkla milli birlik ve beraberliğini koruyarak, varlığını sürdürecek ve bu topraklarda ay yıldızlı bayrağı gururla dalgalandıracaktır.

  Bu duygu ve düşüncelerle Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramımızı  kutluyor, bütün şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi de minnetle anıyorum."


 • HABERİN DEVAMI...

  Salıpazarı Belediyesi´nde Bayramlaşma

  Salıpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına vatandaşlar ve çalışanlar katıldı.

   Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Mevlam nice bayramlara sevdiklerimizle birlikte ulaşmamızı nasip eylesin. Kurban bayramımız kutlu olsun” dediHedeflerinin Salıpazarı’nı marka kent yapmak olduğunu belirten Başkan Akgül, bu hedef doğrultusunda çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti. Başkan Akgül son günlerde meydan gelen üzücü trafik kazalarına da değinerek,bayramların, acıların yaşandığı günler olmaması için sürücülerin trafik kurallarına uyarak hareket etmesi gerektiğinin önemine vurgu yaptı.


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL KURBAN PAZARINI GEZDİ

   

  Pazar yerinde kurbanlık satıcıları ve vatandaşlarla biraraya gelen, “hayırlı işler” dileğinde bulunan ve kurban bayramını tebrik ederek, varsa taleplerini dinleyen Başkan Akgül,  bazı vatandaşlarla satıcıların yaptığı pazarlığa da ortak oldu,  her iki tarafın fiyatı konusunda anlaşma sağlamasına yardımcı oldu.

  Ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada hemşehrilerinin kurban bayramını kutlayan Başkan Akgül, ” Tüm hemşehrilerimize sevdikleriyle beraber, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesini  diliyorum” şeklinde konuştu.


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI’NDA YENİ HASTANE İNŞAATI BAŞLIYOR


  Modern mimari yapıya sahip olacak hastane, güçlü altyapı, teknoloji imkanlarıyla donatılacak. Hastanenin ihalesi 21 Haziran tarihinde Sağlık Bakanlığı’nda gerçekleştirildi. İhaleye 12 firma katılarak teklif verdi. Salıpazarı Devlet Hastanesi ihalesini alan firma yetkilileri ve Belediye Başkanı Halil Akgül inşaat sahasında incelemelerde bulundu.

   

  YER TESLİMİ YAPILDI.

  Yavaşbey Mahallesinde yapılacak olan 40 yataklı Devlet Hastanesinin yer teslimi yapıldı. Sağlık Bakanlığı temsilcileri,Belediye Başkanı Halil Akgül, Fen İşleri Müdürü İlyas Aydın ve Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Elif Bayçelebi yüklenici firmaya yer teslimini yaptı. Yaklaşık 11 bin metre kare alana inşa edilecek Salıpazarı Devlet Hastanesi inşaatı başlarken en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

   

  YÜKSEK STANDARTLARDA HİZMET VERECEK

  Yüksek standartta, konforlu sağlık hizmeti alabilmesine yönelik yapılan proje çalışmalarında odalar tek ve çift kişilik olarak dizayn edildi. Tek yataklı oda sayısı 14, iki kişilik oda sayısı 6 olarak planlandı. Diyaliz ünitesi 10 yatakla hizmet verecek. Poliklinik sayısı 16 olarak planlandı. Hastanelerde diş ve ağız sağlığına yönelik hizmet verecek 5 ünite ayrılacak. Projelerde 2 ameliyathane yer aldı. Hastanelerde yoğun bakım ünitesi 4 yatakla hizmet verecek. Hastanelerde 2 palyatif, 3 SDL yatak yer alacak. Yanık odasında 2 yatak bulunacak. Sosyal donatı alanları ile birlikte 56 araçlık otopark alanı da inşa edilecek.


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL “HALKIN BİRİNCİ İSTEĞİ YOL”

  Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Salıpazarı İlçesinde yürütülen beton yol çalışmaları Alan-Karadere ve Yukarıkestanepınar Grup yolunda devam ediyor.

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül çalışmaları yerinde incelerek Büyükşehir Belediyesi Salıpazarı Fen İşleri Şube Müdürü Hayrettin Atalar’dan bilgi aldı.

  “HALKIN BİRİNCİ İSTEĞİ YOL”

  2014 yılından bu yana İlçemizde beton çalışmaları aralıksız devam ediyor diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “Büyükşehir Belediyemiz ile hizmet üretmeye, vatandaşın gönlüne giden yolları yapmaya devam ediyoruz. Bizler her türlü hizmeti üretirken vatandaşlarımızın birinci isteğinin yol olduğunun bilinci içerisindeyiz. Bu yaz ayını iyi değerlendirmek istiyoruz. Bunun içinde tüm birimlerimizle yoğun bir gayretle çalışıyoruz.

   

  “BETON YOL AĞIMIZ GENİŞLİYOR”

  Başkan Akgül 2014 Mart yerel seçimlerinden önce Salıpazarı İlçemizde beton yol yok denecek kadar azdı. Ama bu gün geldiğimiz noktada ilçe genelinde 130 km beton yol bitmiş durumda. Her geçen gün beton yol ağımız genişliyor. Nereden nereye geldiğimiz ortadır.

  “BİRAZ DAHA SABIR”

  Bu güne kadar hep halkın içinde olduk. Köy şehir ayrımı yapmadan ilçemizin en ücra köşelerine hizmet götürmek için çaba harcıyoruz diyen Akgül, “Yaptığımız istişare toplantılarında, halkla buluşmalarımızda en önemli isteklerinin yol olduğunu biliyoruz. Halkımız biraz daha sabırlı olursa  beton yolu olmayan mahallemiz kalmayacaktır”dedi


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI CUMHURİYET MEYDANI DOLDU-TAŞTI

  15 Temmuz darbe girişimi ardından geçen yıl kutlanmaya başlanan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ikinci yıldönümü  Salıpazarı Cumhuriyet Meydanında kutlandı.

  15 Temmuz darbe girişimi ardından geçen yıl kutlanmaya başlanan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ikinci yıldönümünde Salıpazarılılar Cumhuriyet  Meydanına akın etti.

   

  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz 2016’daki kanlı darbe girişimi karşısında destan yazan Türk Milleti’nin ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ olarak kutladığı yıldönümünde Salıpazarı yaşlısı, genci ve çocuğuyla Cumhuriyet Meydanını doldurdu.

   

  Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı saygı duruşu ve istiklal Marşı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile başladı. 15 Temmuz gecesi yaşananları anlatan Sinevizyon gösterisinin ardından Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül birer konuşma yaptı.

  Günün anlam ve önemini anlatan şiirlerin okunmasının ardından Meydanı dolduran halka ikramda bulunuldu.

  Geceye Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutan Vekili Aytaç Çaylak,İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Jandarma Karakol Komutanı Ayhan Serbest, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman,Muhtarlar Dernek Başkanı Erol Gürsoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı İlyas Aydın, şehit yakınları,gaziler,daire amirleri, sivil toplum kuruluşları,jandarma personeli  ve yüzlerce vatandaş Türk bayrakları ile katıldı


 • HABERİN DEVAMI...

  TÜMÜ Başkan Akgül, “Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Türkiye oldu”

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül  24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ni değerlendirdi.

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül  , seçim sonrası yaptığı açıklamada, kazananın Türkiye olduğunu söyledi. Salıpazarı olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 78, Milletvekilliği seçiminde ise yüzde 65 oy oranını yakaladıklarını aktaran Başkan Akgül, "Her iki seçimde de Türkiye oranlarının üzerinde oy çıkmasından dolayı AK Parti'yi tercih eden halkımıza ve çalışan teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti olarak il genelinde 5 milletvekili çıkardık. Hedefimiz bundan sonraki seçimlerde oylarımızı artırarak desteğimizi daha da yukarılara çıkartmaktır.

  Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Türk demokrasisi, Türkiye oldu. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin başta İlçemiz,İlimiz ve Ülkemiz olmak üzere, dünyadaki tüm mazlum milletler için hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.

   


 • HABERİN DEVAMI...

  REİS KAZANINCA KURBAN KESTİ

  Fransa’da yaşayan genç iş adamı Mehmet Şimşek “'Erdoğan Cumhurbaşkanlığını kazanırsa memleketimde kurban kesip fakire fukaraya dağıtacağım diye kurban adamıştım” diyerek Salıpazarı’nın Çiçekli Mahallesinde bulunan evinin bahçesinde kurbanını kesti.

  " ÜLKEMİZDE DEĞERİNİ BİLMİYORLAR”

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman’ı da davet eden Mehmet Şimşek “Biz Avrupa’da çok daha farklı konumlara geldik. İnsanımız nankör. Erdoğan sayesinde itibarımız arttı. Bunu Türkiye’de yaşayanlar anlayamıyor. Bizim ülkemizde insanların değeri ölünce anlaşılır.Allah reisimize uzun ömür versin.”dedi.
  Türkiye’ye oy kullanmak için geldiğini söyleyen Şimşek “ Allah nasip etti,oyumuz kullandık. Fransa’da söz verdim. Eğer reisimiz Cumhurbaşkanlığını kazanırsa kurban keseceğim diye.Şimdi sözümü yerine getiriyorum. Bu günde beni yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Halil Akgül’e de teşekkür ediyorum.”dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  Salıpazarı Belediyesi´nde Bayramlaşma

  Belediyede Ramazan Bayramı bayramlaşma programı bayramın birinci günü Belediye Başkanı Halil Akgül’ün  makam odasında yapıldı.

  Bayramlaşma programına Belediye Meclis Üyeleri, Belediye personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Belediye Başkanı Halil Akgül, vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet ederken, çocuklara harçlık dağıtmayı ihmal etmedi.

  Belediye’de düzenlenen bayramlaşma programına katılımın yoğun olduğu gözlenirken, Belediye Başkanı Akgüll, bayramlaşma programına katılan katılamayan herkese teşekkür ederek,her bayramın böyle birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini,mutlulukların paylaşıldıkça arttığını her günümüzün bayram tadında geçmesini temenni ettiğini belirtti


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI NEFES ALACAK

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, belediye tarafından Yeni Mahalle Değirmenbaşı’nda  yapımı devam eden piknik ve mesire alanında incelemelerde bulundu. Piknik alanındaki çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu ifade eden Başkan Akgül, yapılan çalışmayla ilçeye yeni bir piknik ve mesire alanı kazandıracaklarını ve ilçenin rahat bir nefes alacağınısöyledi.

  Yaklaşık 5 bin metrekarelik alanda yürütülen çalışmalarda vatandaşların rahat kullanımları için gereken her detayın düşünüldüğünü belirten Akgül, "Sahil piknik alanında çatılı ve çatısız piknik masaları, kamelyalar,yürüyüş yolları, ahşap çocuk oyun grupları,yeşil alanlar ve  otopark olacak." dedi.

  Yürütülen çalışmaları yaklaşık bir aya kadar tamamlayarak piknik alanını vatandaşların hizmetine sunmayı planladıklarını kaydeden Akgül, yürütülen çalışmaların İller Bankası ile ortaklaşa yapıldığını bildirdi.


 • HABERİN DEVAMI...

  Başkan Akgül “Yol’a devam”

  Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından belli bir program dahilinde yapılan beton yol çalışmaları Fidancık-Karadere ve Karayonca Mahallelerinde devam ediyor.

  Salıpazarı İlçesinde planlama doğrultusunda mevcut yol durumu göz önüne alınarak yapılan çalışmalar kapsamında, bir çok mahallede stabilize yol ve kilit taşı döşemesi sürerken bazı mahallelerde beton yol yapımına devam ediliyor.

   

  Fidancık Mahallesinde başlatılan çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Halil Akgül ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman,çalışmalar hakkında  bilgi alırken mahalle muhtarları ile de bir süre sohbet etti.

  Kırsal mahalle yollarını betonla buluşturmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Akgül, "Bu çalışmaları sadece buralarda yapmıyoruz. 2014 yılından bu yana  çok sayıda kırsal mahallemiz mevcut. İmkânlar ölçüsünde hatta imkânlarımızı maksimum düzeyde kullanarak tüm mahallelerimize yetişmeye gayret ediyoruz. Yıl sonuna kadar birçok mahallemizin yol sorununu gidermiş olmayı hedefliyoruz" dedi.

  Fidancık, Karadere  ve Karayonca Mahalle Muhtarları beton yol çalışmaları nedeni ile Belediye Başkanı Halil Akgül’e ve Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI’NDA 5 MAHALLE DAHA BETON YOLA KAVUŞTU

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığınca yürütülen yol çalışmalarına Çağlayan,Kırgıl,Çiçekli, Karaman ve Fidancık Mahalleleri de eklendi.

  5 MAHALLEYE DAHA BETON YOL

  Daha önce ilçe genelinde 110 km beton yol çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi  5 Mahalle ile çalışmalara devam ediyor.

  HALKIMIZ EN İYİSİNE LAYIK

  Yapılan çalışmaları Samsun Büyükşehirşehir Belediyesi Fen İşleri Salıpazarı Şube Müdürü Hayrettin Atalar ile yerinde incelen Belediye Başkanı Halil Akgül “Halkımız hizmetin en iyisine layıktır”dedi.

  ZİHNİ BAŞKAN’A TEŞEKKÜR.

  Başkan Akgül “Çağlayan,Kırgıl,Çiçekli ve Karaman Mahallelerimizde toplam 9 km beton yol çalışmaları tamamlandı. Fidancık Mahallemizde ise beton dökme çalışmalarımız devam ediyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin olmak üzere Salıpazarı Şube Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum. Amacımız belli. Salıpazarı’na hizmet etmek. İmkanlar ölçüsünde bütün mahallelerimize ulaşmaya çalışıyoruz. 2019 yılına kadar yol sorunumuz bitmiş olacak.”dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  Salıpazarı'nda muhteşem düğün

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün oğlu Yunus Emre Akgül ile Semra Tümer Salıpazarı'nda gerçekleştirilen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi. Törene Samsun protokolü yoğun ilgi gösterdi.

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün en küçük oğlu Yunus Emre Akgül ile Ankaralı Semra Tümer, ilçede gerçekleştirilen görkemli düğün töreniyle hayatını birleştirdi.

  PROTOKOL ŞAHİTLİK YAPTI

  Salıpazarı'nda gerçekleştirilen törene Samsun protokolünün yanı sıra binlerce kişi katılım gösterdi. Genç çiftin nikahını damadın babası Başkan Akgül kıyarken, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yanı sıra ilçe belediye başkanları nikah şahitliği yaptı.

  GENİŞ KATILIM

  Düğün törenine Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, AK Parti Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, Kavak,Ladik,Havza,Vezirköprü,19 Mayıs, Yakakent, Alaçam, Tekkeköy, İlkadım, Atakum, Terme Belediye Başkanları yanı siyaset ve iş dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

  -DAVETLİLER SALONA SIĞMADI: Samsun protokolünün de yoğun ilgi gösterdiği düğün töreni geniş katılım nedeniyle açık havada gerçekleştirmek zorunda kaldı.

  -OĞLUNUN NİKAHINI KIYDI: Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, oğlunun nikahını kendisi kıydı


 • HABERİN DEVAMI...

  Başkan Şahin: “Kaldığı Yerden Devam Ediyoruz

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçelerin sorunlarını istişare etmek ve devam eden çalışmaları incelemek üzere gerçekleştirilen toplantılara doğu bölgesinde devam ediyor.

  CUMHURBAŞKANIMIZI ÖRNEK ALIYORUZ

  SASKİ Salıpazarı Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçede yapılan ve yapılması planlanan hizmetler masaya yatırıldı. Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve bu süreçte her zaman dik durmak gerektiğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor.  Dolayısıyla bu sürecin önünü tıkamak için tetikte olanlar var. Ne zaman bizim ülkemizde istikrar hâkim olsa, ekonomimiz iyiye gitse bunun önüne geçmek için kuşatmak istiyorlar. Allah'a şükürler olsun ki başımızda ‘Dünya beşten büyüktür’ diyen bir Cumhurbaşkanımız var. Onun dik duruşundan örnek alarak bu kuşatmalara müsaade etmiyoruz.

  SALIPAZARI NASİBİNİ ALDI

  Yusuf başkanımız Samsun’da yapılması güç ve kalıcı eserlere imza attı. Salıpazarı ilçemizde bu çalışmalardan nasibini aldı. Eksik kalanları da Allah’ın izniyle sırasıyla biz tamamlayacağız. Büyükşehir Belediyeleri Kanunu ile birlikte Samsun İl Özel İdaresi döneminden sonra başlayan hizmet atağına tüm gücümüzle biz devam edeceğiz” diye konuştu.

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin gittiği her ilçede vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşırken, yolu üzerindeki esnafları da ziyaret ederek işlerinde bol kazanç diledi.

  Salıpazarı’nda gerçekleştirilen programda muhtarlarla da bir araya gelen Başkan Şahin daha sonra Ayvacık ve Çarşamba’da da toplantılar gerçekleştirerek doğu bölgesindeki incelemelerini tamamladı.


 • HABERİN DEVAMI...

  HAYDI SALIPAZARI STADYUMA

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “Samsunspor olmak ya da olmamak maçına çıkıyor.Haydi Salıpazarı stadyuma”dedi.

  ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLANACAK

  Başkan Akgül, Spor Toto 1. Lig'de hafta sonu sahasında Denizlispor'u ağırlayacak Samsunspor'a destek için ilçeden maça gidecekler için ücretsiz ulaşım desteği vereceklerini belirtti. 

  OLMAK YA DA OLMAMAK

  Pazar günü saat 13.00’da Yeni 19 Mayıs stadında oynanacak Samsunspor-Denzlispor maç için konuşan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “Bu maç bizim için,Samsun için olmak ya da olmamak maçıdır.Bu önemli karşılaşma için gerekirse Salıpazarı’nı seferber edeceğiz. Maç günü Cumhuriyet Meydanından ücretsiz otobüsler hareket edecektir. Bütün Salıpazarı’nı stadyuma davet ediyoruz. Umut ediyoruz Samsunspor bu ligde kalacaktır.”dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  BAŞKAN AKGÜL’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kutlanan İsra ve Miraç’ın insanlık alemi için birçok mesaj ve mucizelerle dolu olduğunu söyledi. 

  Başkan Akgül mesajında, "Miraç gecesi, sevgili Peygamberimizin, bir gece Mescid-i Haram'dan, Yüce Allah'ın bir kısım ayetlerinin gösterilmesi için, çevresi mübarek kılınan Mescid-i Aksa'ya götürülmesi, oradan da zaman ve mekan unsurlarının aşıldığı bir makama ulaştırılması olayının cereyan ettiği gecedir. Kandil olarak adlandırılan geceler, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır.

  Bu geceler, kendimizi ve yaptıklarımızı bir kez daha gözden geçirmek ve sorumluluklarımızı hatırlamak bakımından bir fırsat olarak düşünülmelidir. Dolayısıyla, Miraç Kandili de bu anlayışla değerlendirilmeli, anlam ve ruhuna uygun olarak, toplumsal huzur ve barışı sağlamaya yönelik gayretler sürekli artırılmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; tüm vatandaşlarımızın Miraç Kandilini tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kulland


 • HABERİN DEVAMI...

  SALIPAZARI’NDA GURUR …TAM 173 YIL

  Salıpazarı Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtı önünde düzenlenen törene, Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman,İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin,Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri , emniyet teşkilatı mensupları ve vatandaşlar katıldı. 

  Salıpazarı İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden’in Atatürk anıtına çelenk bırakmasının ardından program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.

  ÖZDEN, "ASLA ÖDÜN VERMEDİK"

  Çelenk sunma töreninde konuşan İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden ,“Her türlü suça ve suç örgütlerine karşı verilen başarılı mücadelenin gerçekleşmesinde toplumun desteğini alan Emniyet teşkilatı, görevin yerine getirilmesi uğruna şehitler ve gaziler vermiş ancak ülkeye, devlete ve halka hizmet anlaşışından asla ödün vermemiştir. 

  Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlılığı,insan haklarına saygıyı, adaletli olmayı, sorumluluğu, güvenirliği , çalışkanlığı ve fedakarlığı şiar edinmiş polisimizin, daha etkin ve verimli hizmet vermesi için teknolojik donanımı ve eğitim seviyesi sürekli arttırılmaktadır. 

  Tüm teşkilat mensuplarımızın ve fedakar ailelerinin 173. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor,görevi uğruna canlarını veren azizi şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”dedi.

  Konuşmaların ardından Okullarda düzenlenen şiir,resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödül verildi.Program, Emniyet Amirliğindeki pasta kesimi ve verilen ikramlarla son buldu.


 • HABERİN DEVAMI...

  ŞEHİT SAMET TOKUR İÇİN MEVLİT OKUTULDU

  Hatay Amanoslar'da bölücü terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur için mevlit okutuldu.

  Samsun Valisi Osman Kaymak'ında katıldığı mevlit programı Şehidin Kalfalı Mahallesindeki  kabrinin bulunduğu alanda yapıldı.

  Samsun Valisi Osman Kaymak, Kaymakam Hilal Küsmez Günaydın,Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,İl Jandarma Komutanı J.Albay Ünsal Ağaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı  J.Ast.Kd.Bçvş. Hakan Akçay  şehit ailesine taziyede bulunduktan sonra şehit Samet Tokur'un kabri başında dua ettiler.

  Kuran-Kerim tilaveti ve mevlidi şerifin okunmasının ardından tüm şehitler için dua edildi. Mevlit programına şehidin ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.


 • HABERİN DEVAMI...

  İstanbul'da Samsun bayramı

  Samsun Dernekler Federasyonu'nun(SADEF) 'Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı' adı altında düzenlediği Büyük Buluşma'ya katılan 2 bine yakın Samsunlu, hasret giderdi.

  SADEF tarafından İstanbul Üsküdar'da düzenlenen Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Ravza Kavakçı, milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Orhan Kırcalı, Halis Dalkılıç'ın yanısıra 2 bine yakın Samsunlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.

   

  BAŞ: SAMSUN BİRLİKTELİĞİ İÇİN

  Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in ev sahipliğinde belediye hizmet binasının VİP Salonu'nda gerçekleştirilen kahvaltının açılış konuşmasını yapan SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "2004 yılında kurulan SADEF, gurbette hemşehrilerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde olmak, örf, adet ve kültürel geleneklerimizi bir arada yaşayabilmek amacıyla çalışmalarını, hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Daha güçlü bir Samsun birlikteliği için mücadele ediyoruz" dedi.

   

  KILIÇ: BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

  Kahvaltıda birer konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile milletvekili Akif Çağatay Kılıç, SADEF'e organizasyon nedeniyle teşekkür etti. Karaaslan, "Samsunluların birlik ve beraberliğinin İstanbul'daki yansıması olan bu kahvaltıda yer almak mutluluk verici" derken, Kılıç ise, "Bu birlik ve beraberliğimizin daimi olmasını en büyük dileğimiz" ifadelerini kullandı.

   

  Kahvaltı programına Samsun'dan ayrıca Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin de katıldı.


 • HABERİN DEVAMI...

  Amanos Dağlarında yürütülen terör operasyonu kapsamındaki arama tarama faaliyetleri sırasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Tokur'un cenazesi, Samsun'da toprağa verildi

  Amanos Dağlarında yürütülen terör operasyonu kapsamındaki arama tarama faaliyetleri sırasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Tokur'un cenazesi, Samsun'da toprağa verildi Cenaze törenine Sağlık Bakanı Demircan da katıldı

  Amanos Dağlarında yürütülen terör operasyonu kapsamındaki arama tarama faaliyetleri sırasında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur, Samsun'un Salıpazarı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

   

  Şehidin naaşı, ilçe merkezindeki babaevinde helallik alındıktan sonra Fatih Camisi'ne getirildi.

  Öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından şehit Tokur'un cenazesi, bir süre askerlerin omzunda taşındı.

  Şehidin naaşı daha sonra Kalfalı Mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verildi.

  Cenaze törenine şehidin eşi Melike, annesi Nazmiye, babası Sebahattin Tokur'un yanı sıra Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç ve Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ile vatandaşlar katıldı.

   


 • HABERİN DEVAMI...

  ŞEHİDİMİZİN NAAŞI SALIPAZARI’NDA

  Amanoslar'daki terör operasyonu Şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Tokur'un naaşı memleketi Samsun'a getirildi

  Amanos Dağları'nda yürütülen terör operasyonu kapsamındaki arama tarama faaliyetleri sırasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur'un naaşı memleketi Samsun'a getirildi.

  Çarşamba Havaalanından alınan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Tokur'un naşı buradan doğum yeri olan Salıpazarı ilçesine götürüldü.

  Adana'daki İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen törenin ardından askeri uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirilen Tokur'un cenazesini, yakınları, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Piyade Alpay Recep Ali Üstün, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel,Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın,Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ile diğer yetkililer karşıladı.

  Şehidin Ankara'da bulunan eşi Melike Tokur ile İstanbul'daki annesi Nazmiye ve babası Sebahattin Tokur'un da bu gece uçakla Samsun'a geleceği öğrenildi.


 • HABERİN DEVAMI...

  Acı haber! Şehidin var Salıpazarı

  Amanos Dağları'ndaki çatışmada yaralanan ve daha sonra kaldırıldığı hastanede şehit olan uzman çavuşun Samsunlu olduğu öğrenildi.

  Hatay Valisi Erdal Ata, Arsuz ilçesi kırsalında dün gece terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda 1 uzman çavuş şehit olduğunu, 8 teröristin öldürüldüğünü açıkladı.

  SAMSUN NÜFUSUNA KAYITLI
  Şehit olan uzman çavuş'un Samsun'un Salıpazarı İlçesi nüfusuna kayıtlı Samet Tokur olduğu öğrenildi.

  25 yaşındaki Tokur'un evli olduğu Anne babasının İstanbul'da yaşadığı eşinin ise Ankara'da ikamet ettiği belirtildi.

  Vali Ata, İskenderun Devlet Hastanesi’nde yaptığı açıklamada, Karagöz Mahallesi Meti Sırtları bölgesinde dün bir grup terörist tespit edilmesi üzerine bölgeye düzenlenen hava destekli operasyonda şuan 8 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti. Ancak bu sabaha karşı arazi taramasında yaralı bir teröristin ateş açması üzerine bir uzman çavuşun şehit olduğunu açıklayan Vali Ata, "Amanos Dağlarında bir tane dahi terörist kalmayana kadar operasyonlarımızı devam edecek. Jandarmanın yaptığı istibarat çalışmaları neticesinde jandarmamız ve silahlar kuvvetler daha önce hareket geçti ve onların eylemleri engellendi. Eylemi Zeytin Dalı Harekatı’na misilleme olarak yapmak istedikleri bilgisi var" dedi.


 • HABERİN DEVAMI...

  AFRİN’DE GÖREVLİ ASKERE EVİNDE ZİYARET

  SİLAH ARKADAŞI YANINDA ŞEHİT DÜŞTÜ

  Afrin'de bir ay süre ile görev yapan Vet.Uzm.Çvş. Abdullah Şahin burada mayın arama ve temizleme faaliyetinde bulunmuş, mayın patlaması sonucu yanında bulunan silah arkadaşı şehit düşmüştü. Vet.Uzm.Çvş. Abdullah Şahin olayın ardından 10 gün izne ayrılarak Salıpazarı'nda bulunan ailesini ziyarete gelmişti.

  'AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN'

  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül kahraman  askeri babasının evinde ziyaret etti. Başkan Akgül , "Abdullah kardeşimiz bizim evladımız. Kendisi Zeytin Dalı harekatı kapsamında Afrin'e giderek aslanlar gibi görevini yapmıştır. Onunla gurur duyuyoruz. Tüm askerlerimizin bu kutsal görevde ayaklarına taş değmesin. Dualarımız sınır ötesinde onların yanındadır."dedi.

  Başkan Akgül  Vet.Uzm.Çvş. Abdullah Şahin'e Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.


 • HABERİN DEVAMI...

  ŞEHİT AİLELERİNE KURAN-I KERİM VE TÜRK BAYRAĞI

  Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın, Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçe Jandarma Komutanı ve ilçe Emniyet Amiri şehit ailelerini ziyaret etti.

  Salıpazarı İlçesinde Doğu ve Güneydoğu'da  terörle mücadele sırasında çıkan çatışmalarda şehit olan  Adnan Yıldız, Muharrem Demir,Davut Kuzu ve Hüseyin Atasever'in ailelerini ikametgahlarında ziyaret etti. Aillelere Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.

SALIPAZARI BELEDİYESİ

22°

Parçalı Bulutlu

-

Cumartesi

 • Pazar

  24°

  /

  15°

 • Pazartesi

  22°

  /

  13°

 • Salı

  28°

  /

  18°

Kapat