BAŞKAN HALİL AKGÜL’DEN 555 FORMA DESTEĞİ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Samsunspor’a destek amacıyla başlatılan kampanyaya 555 adet Samsunspor forması  alarak destek verdi.

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Başkan yardımcısı Ömer Çoruh ve kulüp yönetim kurulu üyesi Serhat Kurt ile birlikte Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret ederek Samsunspor yararına düzenlenen yardım kampanyası konusunda bilgiler aktardı. Yapılan görüşmenin ardından Başkan Akgül, Samsunspor yararına düzenlenen yardım kampanyasına  555 adet forma alarak destek verdi.

Samsunspor her zaman kalbimizde diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ‘‘Şehrimizin markası, Samsun’umuzun gururu Samsunspor için başlatılan kampanyayı  555 adet takım forması alarak destekledik. Samsunspor her konuda gurur kaynağımız takımımıza destek için her zaman elimizi taşın altına koyduk. Bugün yine takımımıza sahip çıkma günüdür. Samsunsporumuz için ne yapsak azdır.”dedi.

BAŞKAN TUTU’DAN TEŞEKKÜR

Samsunspor’a yaptığı desteklerden dolayı Başkan Akgül’e teşekkür eden Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu, ” Her zaman yanımızda olan her türlü desteklerini Samsunspor’dan esirgemeyen Salıpazarı Belediye Başkanımız Halil Akgül’e şahsım ve takımımız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DİĞER HABERLER

SALIPAZARI BELEDİYESİ

22°

Parçalı Bulutlu

-

Cumartesi

 • Pazar

  24°

  /

  15°

 • Pazartesi

  22°

  /

  13°

 • Salı

  28°

  /

  18°

Kapat